Witamy!

Idea życia bez barier jest podstawą naszych działań skierowanych w odpowiedzi na potrzeby osób niepełnosprawnych. Uwaga nasza skupia się na właściwym doborze, sprzedaży oraz dostawie i montażu (jeżeli jest wymagany) urządzenia, które w każdym indywidualnym przypadku służyć będzie usuwaniu szeroko rozumianych barier architektonicznych i technicznych.

W swojej ofercie posiadamy urządzenia produkcji polskiej, włoskie, szwedzkiej, niemieckiej oraz angielskiej. Importu tych urządzeń oraz ich montażu dokonujemy we własnym zakresie, unikając w ten sposób pośredników, aby móc zaoferować naszym Klientom efektywne rozwiązanie w atrakcyjnej i konkurencyjnej cenie.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą, gdzie znajdziecie Państwo wiele ciekawych i dostępnych rozwiązań niwelujących spotykane w życiu codziennym bariery architektoniczne.

Podnośnik pionowy B900 tym razem został zainstalowany na terenie prywatnej posesji. Dzięki idealnie dobranemu wymiarowi widna znakomicie skomponowała się z uprzednio przygotowanym fundamentem. Szary kolor urządzenia dopełniają walory funkcjonalności i nowoczesności wyglądu. Ten typ windy jest również znakomitym rozwiązaniem w przypadku budynków...
Platforma schodowa DELTA idealnie komponuje się z otoczeniem. Efekty montażu przedstawiono na zjęciach.
Platforma LOGIC znakomite rozwiązanie polecane w miejscach publicznych, jak i na prywatnych posesjach. Dzięki bogatej karcie wymiarów montaż jest możliwy niemal wszędzie. Urządzenie to jest nowej generacji, ma wszelkie zabezpieczenia służące bezpieczeństwu i komfortowi korzystania. Urządzenie prezentowane na zdjęciach posiada system aktywnej...
Szkoła Podstawowa w Lipnie ma już zamontowane przez naszych pracowników urządzenie do transportu osób niepełnosprawnych. Platforma schodowa Omega połączyła ze sobą wszystkie ogólnodostępne kondygnacje budynku. Kilka zdjęć tego urządzenia znalazło się również na stronie internetowej szkoły.
Piękna pogoda dopisuje, a ma z przyjemnością pomagamy osobom niepełnosprawnym wydostać się z domu. Oto kilka zdjęć z ukończonego montażu windy Strategos, która doskonale, w budynku mieszkalnym, zniwelowała barierę architektoniczną łącząc balkon ze stałym podłożem.
W ostatnim tygodniu uczyniliśmy jeden z domów prywatnych w Olsztynie dostępnym dla mieszkającej w nim osobie niepełnosprawnej. I może nie byłoby to nic nowego, gdyby nie fakt, że jest to nietypowa platforma. Bowiem powierzchnia platformy posiada wymiar specjalny: 1,05 m!!! x 75 cm. Tym samym chcemy podkreślić uniwersalność takich urządzeń jak...