Witamy!

Idea życia bez barier jest podstawą naszych działań skierowanych w odpowiedzi na potrzeby osób niepełnosprawnych. Uwaga nasza skupia się na właściwym doborze, sprzedaży oraz dostawie i montażu (jeżeli jest wymagany) urządzenia, które w każdym indywidualnym przypadku służyć będzie usuwaniu szeroko rozumianych barier architektonicznych i technicznych.

W swojej ofercie posiadamy urządzenia produkcji polskiej, włoskie, szwedzkiej, niemieckiej oraz angielskiej. Importu tych urządzeń oraz ich montażu dokonujemy we własnym zakresie, unikając w ten sposób pośredników, aby móc zaoferować naszym Klientom efektywne rozwiązanie w atrakcyjnej i konkurencyjnej cenie.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą, gdzie znajdziecie Państwo wiele ciekawych i dostępnych rozwiązań niwelujących spotykane w życiu codziennym bariery architektoniczne.

Kilka dni temu pokazywaliśmy Państwu zdjęcia z I etapu prac przy montażu windy zewnętrznej typu E10 dla osób niepełnosprawnych w sercu Słowińckiego Parku Narodowego, które polegały na postawieniu wysokiego szybu zwieńczonego dachem. Dziś możemy się już pochwalić ukończonym montażem. Urządzenie jest w zasadzie gotowe do użytku i znakomicie...
Dostawa i montaż wind towarowych to drugi profil naszej działalności. Właśnie zakończyliśmy montaż podnośnika towarowego w Teatrze Miejskim w Krakowie. Urządzenie będzie podnośić ciężkie elementy dekoracji na wysokość ok. 3 m ułatwiając tym samym organizację kolejnych spektakli. Windy towarowe z naszej oferty można znaleźć na stronie:...
Zazwyczaj pokazujemy Państwu efekt końcowy naszych montaży, a dziś - dla odmiany - jak stawiany jest bardzo wysoki szyb (ok. 12,5 m) dla zewnetrznej windy Vimec E10 przeznaczonej do transportu osób niepełnosprawnych. Zapraszamy do galerii.
W Busku-Zdró pomyślnie zakończyliśmy nasz najnowszy montaż platformy schodowej typu OMEGA. Tym samym w Powiatowym Inspektoracie Weterynaryjnym likwidacja barier architektonicznych dla osób niepełnosprawnych stała się faktem, a platforma bardzo ważny element modernizacji tegoż budynku.
Platforma schodowa V65 to bardzo uniwersalne urządzenie służace do przewozu osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach. Znakomicie spełni swoją funkcję udostępniając niepełnosprawnym podróżnym perony Dworca Osobowice we Wrocławiu.
Kolejny podnośnik pionowy typu E10 znalazł swoje miejce. Tym razem zapewni sprawną komunikację między piętrami podopiecznym oraz ich opiekunom w Ośrodku Caritasu w Jadownikach Mokrych. Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć po montażu tego urządzenia.