Platinum

Winda schodowa Platinum porusza się po torze krzywoliniowym.To ciekawa propozycja dla osób starszych, niepełnosprawnych mających problem przy pokonywaniu schodów, często we własnym domu. Urządzenie jakie proponujemy ma kształt estetycznie wykonanego krzesełka dźwigowego o napędzie elektrycznym. Krzesłko przyschodowe może poruszać się po szynie o dowolnym kształcie, dzięki joystikowi sterującemu zlokalizowanemu pod prawym lub lewym podłokietnikiem. Krzesełko jest wykonane z tworzywa o dużej wytrzymałości i łatwości pielęgnacji.

Sam mechanizm jezdny jest wyposażony w szereg systemów gwarantujących bezpieczną pracę urządzenia. Wśród nich wymienić należy: system przeciw-tnący, przeciw-zgnieceniowy, system ostrzegawczy przez przeszkodą znajdującą się na schodach i system automatycznego zatrzymania się urządzenia w przypadku braku możliwości kontunuowania przejazdu. Innym atutem krzesełka przyschodowego Platinum jest elegancki wygląd, nowoczesny designe, cicha praca systemu napędowego, łagodny "start" i "stop", możliwość doboru koloru tapicerki siedziska, piloty przywoławcze i wiele innych możliwych opcji służacych komfortowi użytkowania proponowanego urządzenia

Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszym działem handlowym, w celu uzyskania niezobowiązujacej i dokładnej wyceny oraz szerszych informacji.

 

KRZESEŁKA PRZYSCHODOWE

PLATINUM

DANE TECHNICZNE:

Prędkość jazdy: 0,12 m/s
Rodzaj napędu: elektryczno/zębatkowy
Zasilanie: 24V DC
Maxymalny kąt nachylenia: 52 stopnie
Kształt szyny: dowolny
Szerokość siedziska: 541 mm
Maksymalne obciążenie: 120 kg lub 160 kg wersja Hard
Gwarancja: 24 m-ce