Winda H-ES

Winda H-ES 1000 oraz 1300 jest przeznaczona do transportu osób niepełnosprawnych, które poruszają się na wózkach inwalidzkich. Jest to mała winda, charakteryzująca się zwartą budową, brakiem maszynowni i niewielką wagą. Jako nieliczny z podnośników nie jest związany na stałe z podłożem. Dzięki możliwości zamontowania kółek dojazdowych podnośnik można przewieźć w dowolne miejsce. Winda wykonana jest z elementów stalowych nierdzewnych co gwarantuje długą żywotność, a samo urządzenie jest polecane w montażu na zewnątrz budynków. Winda jest produkowana w dwóch rodzajach wysokości podnoszenia do 1 m oraz do 1,3 m.
Całkowite dopuszczalne obciążenie platformy wraz z osobą przewożoną oraz  obsługującą nie może przekraczać 260 kg. Urządzenie umożliwia pokonywanie różnicy poziomów nie mniejszej niż 945 mm (1000 mm wliczając najazd).

Urządzenie zgodne z Dyrektywą Europejską 2006/42/WE.

W kwestii wyceny, kalkulowanej według indywidualnych potrzeb Klienta, zapraszamy do kontaktu z naszym działem techniczno-handlowym. Wycena jest nie zobowiązująca, a w razie rezygnacji nie ponoszą Państwo żadnych kosztów.

DANE TECHNICZNE:

Rodzaj napędu: elektryczny / śrubowy
Udźwig: 260 kg
Prędkość: ~ 0,15 m/s
Zasilanie: jednofazowe 230V AC  (bezpiecznik 16A + wyłącznik bezpiecznika 30mA)
Pobór mocy: 0,5 kW
Opcje dodatkowe: furtka na górnym przystanku ze stali nierdzewnej, dodatkowy pilot, kasety wezwań na przystankach, malowanie z palety RAL, joystick zamiast pilota

MAŁA WINDA: