Platinum tor prostoliniowy - krzesełko

Krzesełko schodowe Platinum również może poruszać się po torze prostoliniowym. Winda schodowa typu Platinum jest wyrobem absolutnie dostosowanym do potrzeb osób poruszających się samodzielnie, ale mających problem z pokonywaniem często wysokich kondygnacji schodów. Ze względu na niewielkie wymiary polecana jest do małych klatek schodowych, również w domach prywatnych, czy w blokach spółdzielczych. Platinum ma napęd elektryczny, podczas postoju na przystankach są ładowane akumulatory. Dzięki temu rozwiązaniu krzesełko jest gotowe do użytku w każdej chwili, nawet jeżeli zabraknie prądu.
Krzesełko dźwigowe Platinum jest bogato wyposażone w szereg mechanizmów gwarantujących komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Wskazać również należy na bardzo łatwą obsługę za pomocą małego joysticka znajdującego na podłokietniku. Jazda windą schodową typu Platinum jest bardzo łagodna, dzięki opatentowanemu mechanizmowi „start” i „stop”, które eliminuje wstrząsy i szarpnięcia. Krzesełko to ma również mechanizm automatycznego zatrzymania się na wypadek znajdującej się na schodach przeszkody. Dodatkowo jest możliwość wybrania opcji ze składaną szyną i obrotowym siedzeniem.

W kwestii wyceny zapraszamy Państwa do kontaktu z naszym działem handlowo-technicznym. Wycena jest indywidualna i nie wiąże się z żadnymi zobowiązaniami handlowymi.