Aktualności

Uniwersytet Śląski - Instytu Fizyki w Katowicach stał się przyjazny dla osób niepełnosprawnych. Dzięki wykonanemu przez nas montażowi platformy schodowej typu DELTA poruszanie się po Instytucie stało się łatwe dla osób jeżdżących na wózkach inwalidzkich. Piękny niebieski kolor to nie jedyna jej zaleta. Urządzenie jest nietypowe. Wymiar podestu...
Prezentujemy kilka zdjęć po montażu platformy schodowej o toże prostoliniowym typu DELTA w jednym z pawilonów handlowych w dzielnicy Gronowo w Lesznie.
Specjalistyczny zakład opieki zdrowotnej w Gorlicach zyskał nowe urządzenie do transportu osób niepełnosprawnych. Teraz również poradnie na najniższym piętrze stały się dostępne dla osób poruszających się na wózkach. Dzięki naszej platformie schodowej typu Omega instytucja może swobodnie rozszerzyć spekttrum swoich klientów.
Winda towarowa w lekkiej zabudowie z górną maszynownią znakomicie odpowiada potrzebom bieżącym takich instytucji jak laboratoria. Wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej, z drzwiami otwieranymi gilotynowo. Oto kilka zdjęć po ukończonym montażu.