Najazd RAR

Najazd  RAR to jedno z najbardziej pomysłowych rozwiązań skierowane do osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach. Jest wykonana z bardzo lekkiego, ale wytrzymałego stopu aluminium wykorzystywanego do produkcji części samolotów. Konstrukcja składa się z mniejszych łączonych za pomocą szybkozłącz ki modułów, co pozwala na dowolną zmianę długości w zależności od potrzeb.
Najazd RAR to połączenie najnowocześniejszej opatentowanej technologii. Idealne rozwiązanie do pokonywania schodów, progów, wzniesień i innych tego typu przeszkód. Najazd RAR potrafi przenieść obciążenie nawet 300 kg oraz posiada antypoślizgową powierzchnię również odporną na działanie warunków atmosferycznych (deszcz, śnieg, mróz), dzięki temu może być stosowany na zewnątrz, jak i wewnątrz. Rewolucyjna konstrukcja rampy pozwala na jej szybkie rozłożenie i złożenie (kilkanaście sekund), a po złożeniu zajmuje niewiele miejsca.
Najazdy RAR daje wiele możliwości, począwszy od transportu osób niepełnosprawnych na wózkach inwalidzkich manualnych oraz elektrycznych, po przewóz ciężkich ładunków na wózkach kołowych, motocykli, quadów itp.
Najazd RAR jest najazdem, którego nie trzeba montować na stałe, w każdej chwili można go rozłożyć w wymaganym miejscu i po zastosowaniu dosłownie zrolować. Znakomicie rozwiązanie to sprawdza się w sklepach, bankach, przychodniach, obiektach zabytkowych, sakralnych, gastronomicznych, usługowych, ale również jest polecane do użytku indywidualnego w domach. Najazdy RAR to świetne podjazdy dla niepełnosprawnych.


Zalety najzdów RAR:
- szybko się składa i rozkłada,
- lekka i łatwa w transporcie,
- może być złożona w dowolnej długości i można ją dzielić,
- użytkowanie wewnątrz i na zewnątrz, odporna na warunki atmosferyczne,
- bezpieczna w użytkowaniu (żółte przykrywki bezpieczeństwa, element, który chroni przed zranieniem podczas składania i rozkładania),
- dostępność akcesoriów, np. poręcz.


W swojej ofercie mam następujące szerokości najazdów RAR:
122,00 cm - największa z dostępnych szerokości najazdu RAR idealnie nadaje się do instalacji stałych.
  91,44 cm - komfortowa szerokość dla dużych wózków inwalidzkich, najczęściej wybierana do transportu wózków z napędem.
 76,20 cm - uniwersalna szerokość dla standardowych wózków inwalidzkich. Kompaktowa, używana tam, gdzie nie ma szerokich wjazdów, np.: drzwi lub próg mieszkania.
  66,04 cm - wąska szerokość wykorzystywana do ciasnych pomieszczeń, schodów. Wybierana do samochodów typu bus, van i innych tego typu pojazdów.
  33,50 cm - specjalna szerokość opracowana do użytku parami dla bardzo ciężkich wózków z szerokim rozstawem osi.

W sprawie wyceny i bliższych informacji serdecznie Państwa zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym.